Zima v New Yorku

Booking.com

Prichádza December! Deti sa chystajú sánkovať,starší ľudia idu robiť predvianočné nákupy no a do New Yorku prichádza zima.Krásny biely povrch a sneh sa ligoce v uliciach New Yorku.Výborným nápadom ako stráviť vianoce je korčuľovanie pod holým nebom alebo aj nejaké tie výlety po meste.Musíme si dávať pozor na snehové kalamity ktoré hrozia New Yorku cez zimu.Zima tam hrozí až do teploty – 25 °C.No ale New Yorčanov to neodláka a idú do divadiel,mestské podujatia.

Korčuľovanie
Korčuľovať sa môžete napríklad na Wolmans Rink v Central Parku, alebo na slávnom klzisku pri Rockeffelerovom centre, či novinku v Bryant Parku.

Central Park Wollman Rink

 

 

Svetové modne značky
V New Yorku môžte nájsť aj svetové modne značky ako sú napríklad Gucci,Prada,Louis Vuitton,ktoré počas zimných sviatkov ponúkajú až 50 % zľavy.

5 avanue

 

 

Hotely
Taktiež môžme nájsť známe hotaly ako napríklad  Crowne Plaza  Times Square,cez ktorý v zime uvidíte celý zasnežený Manhattan.

Reštaurácie

Môžme tu nájsť cudzozemské reštaurácie ako napríklad Little Italy,Marriott Marquis

  Little Italy

 

 


To je od nás všetko,dúfame že sa vám náš článok o “Zima v New Yorku” páčil. Na záver vám ako bonus prinášame fotogalériu z tématikou “Zima v New Yorku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *