New York – Ubytovanie/Hotely

Booking.com

Dnes vám prinášame článok o ubitovaní a hotelov v New Yorku. Podľa mnohých cestovateľov je práve New York synonymom metropoly. Big Apple ako ho s obľubou nazývajú rezidenti sa rozkladá na ploche 141 205 km2 a je domovom pre viac ako 19 miliónov obyvateľov. Mesto je metaforou energického a rušného života s množstvom známych štvrtí, trendových reštaurácií, nočných klubov a v neposlednom rade aj preslávených hotelov.Po desaťročia bol v New Yorku nedostatok hotelových izieb pre neustále sa zvyšujúci počet turistov a obchodných cestujúcich. Táto situácia sa pomaly zlepšuje a v meste rastú nové hotely, penzióny a ubytovne pre mladých. K odporúčaným oblastiam vhodným pre ubytovanie v New Yorku patria 5. Avenue, Grand Central, Times Square, Madison Square Garden, Chelsea či Wall Street.

Ceny ubytovania v New Yorku sa u trojhviezdičkových hotelov pohybujú od 180 až po 560 euro za noc.


 

Ukážeme vám najlepšie hondotené hotely v New Yorku

 


 

 

Flatotel: Hotel Flatotel sa nachádza v centre Manhattanu necelých 10 minút pešo od Centrálneho parku. Tento hotel ponúka stravovanie vo vlastnej reštaurácii Moda s výberom výborných stredomorských jedál a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Všetky izby v hoteli Flatotel majú malú chladničku a satelitnú TV so službou DirecTV. K dispozícii sú aj CD prehrávač, zabudovaný trezor a žehliace potreby. Na požiadanie sú v každej izbe pripravené tiež kávovar, mikrovlnná rúra a dokovacia stanica pre iPod.
Hotel Flatotel má tiež fitnescentrum Sky Gym s výhľadom na mesto New York zo 46. poschodia, ktoré môžete využívať bezplatne. Každé ráno v pracovný deň si môžete dať v hotelovej hale kávu a čaj zadarmo. Izbová služba je k dispozícii nonstop a služba concierge vám pomôže zarezervovať si lístky a letenky.
Hotel Flatotel je vzdialený necelý 1 blok od sály Radio City Music Hall. Námestie Times Square a Rockefellerovo centrum sú od hotela vzdialené pešo 7 minút.

 

Pre zobrazenie fotografii,cien a polohu kliknite SEM

 


 

The Alex Hotel: Tento štýlový hotel sídli na ostrove Manhattan, len 1 blok od železničnej stanice Grand Central a 3 bloky od stanice metra Grand Central-42nd Street. Ponúka vám kúpeľné služby a pouličnú kaviareň.

Vo všetkých moderných izbách hotela Alex zariadených nábytkom na mieru môžete využívať TV s plochou obrazovkou, písací stôl, župany a minibar.

V reštaurácii Riingo si vychutnajte čerstvé pokrmy americkej kuchyne. Navštívte aj bar so sklenenou zástenou. V celoročne otvorenej kaviarni Sidewalk môžete stolovať alebo si vybrať z ponuky kokteilov.

Zašportujte si vo fitnescentre hotela Alex s nepretržitou prevádzkou. K dispozícii sú vám aj služba concierge a Wi-Fi pripojenie na internet.

Sídlo Organizácie spojených národov je od hotela Alex vzdialené 2 bloky a námestie Times Square približne 1,6 km.

 

Pre zobrazenie fotografii,cien a polohu kliknite SEM


 

Helmsley Park Lane Hotel: Helmsley Park Lane je luxusný hotel s európskym prostredím. Naskytá sa z neho výhľad na Central Park a panorámu New Yorku. Je situovaný len 2 minúty pešo od elegantných obchodov na ulici 5th Avenue a od zastávky metra 59th Street s linkami N, Q a R.

Priestranné a svetlé izby v hoteli Helmsley Park Lane majú veľké okná a kvalitnú posteľnú bielizeň. K ich vybaveniu patria TV s plochou obrazovkou a prístup do fitnescentra na mieste.

V reštaurácii The Park Room si môžete pochutnať na sezónnej ponuke šéfkuchára Anthonyho Marru a v bare Harry’s New York si môžete vybrať zo širokej ponuky koktailov.

Len 10 minút od hotela nájdete newyorské Múzeum moderného umenia, koncertnú sálu Radio City Music Hall a Rockefellerove centrum. Keďže sa park nachádza priamo pred hotelom, môžete si ísť kedykoľvek zabehať alebo sa venovať rekreačným aktivitám.

 

Pre zobrazenie fotografii,cien a polohu kliknite SEM


 

Pre pohodlné vyhľadanie hotelov použtie následovnu aplikáciu.


 

Taktiež zahraničnú stránku www.booking.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *