E-book Sprievodca New Yorkom

Booking.com

Ak sa chystáte do New Yorku určite by vám nemal chýbať náš dlho pripravovaný turistický sprievodca v podobe e-booku. Sprievodca obsahuje všetke cenné informácie od príletu ako sa dostať z letísk k svojemu hotelu,ako využívať Screenshot_2metro alebo rady a tipy ako sa správať v tomto úžasnom veľkomeste. Sprievodca obsahuje viac ako 160 strán v slovenčine. Ďalej tam nájdete informácie o ročných obdobiach,systém celej new yorksej dopravy a veľa zaujímavosti a tipov z gastronómie,kulúry,zábavy ktoré nikde inde nenájdete.

  • Koľko strán má sprievodca New Yorkom?

Sprievodca New Yorkom má momentálne 169 strán. Keďže sprievodcu budeme pravidelne aktualizovať a pridávať nové a nové informácie v budúcich verziách ich bude stále viac a viac

  • Čo všetko nájdem v tomto sprievodcovy?

Sprievodca New Yorkom bol vytvorený pre každého kto chce navštíviť Veľké Jablko. Nájdete tam všetke nielen základné informácie ako sa dostať z letiska do svojho hotela,ale aj tipy ako cestovať autobusom,metrom,tipy ako ušetriť a veľa skvelých podnikov ako sú bary,reštaurácie,obchodné centra,pamiatky či nočné kluby. Vybrali sme pre vás najlepšie cenovo-luxusné hotely. Stačí si len vybrať.To je len málo stoho čo uvádzam.

  • Je sprievodca New Yorkom zdarma?

Nie,cena sprievodcu je 10€. Je možné ho zaplatiť jednoducho paypalom,alebo bankovým prevodom. Sprievodca Vám bude zaslaný na emailovú adresu.


Ak si najskôr chcete prezrieť ako náš sprievodca vyzerá stiahnite si demo ukážku s pár stranami. V demo ukážke je vložený vodoznak. V plnej verzii sprievodcovy vás nebude nič zaťažovať.

STIAHNITE SI DEMO UKÁŽKU


Ak máte záujem o kúpu Sprievodcu New Yorkom (10€)  nižšie uvádzame možnosti platby

Sprievodcu New Yorkom 2016 môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo paypalom na nižšie priložené údaje:

 

  • Bankový prevodom

Číslo účtu: 13967413/5200

IBAN: SK9552000000000013967413

Swift kód: OTPVSKBX

Cena: 10€

Do správy pre príjemcu (poznámka)  uveďte svoju e-mailovú adresu. Pre rýchle vybavenie uveďte email velkejablko@centrum.sk pre odoslanie výpisu z transakcie z vašej banky. Sprievodca Vám bude zaslaný na emailovú adresu.

 

  • Paypal

Môžete zaplatiť rýchlym prevodom cez paypal. Použite paypal adresu l.jakub@centrum.sk . Sprievodcu budete mať ešte teho istého dňa

Cena: 10€


 IMAGE UKÁŽKA

 

Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom Sprievodca New yorkom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *