City Pass a New York Pass

Booking.com

Pokiaľ nechcete čakať v dlhých radoch pred najvýznamnejšími newyorskými pamiatkami, múzeami a atrakciami a chcete aj ušetriť, bude najlepšie, ak si zaobstaráte City Pass alebo New York Pass.  City Pass poskytuje zľavnený vstup do šiestich newyorských atrakcií. New York Pass je lístok, ktorý vám umožní ušetriť pri vstupe do vyše 50-tich atrakcií v New Yorku

 CITY PASS

City Pass poskytuje zľavnený vstup do šiestich newyorských atrakcií – Observatórium na Empire State Building, Metropolitan Museom of Art, Museum of Modern Art (MoMA), Guggenheim Museum, American Museum of Natural History a jeho súčasťou je aj okružná plavba s nýhľadom na Sochu slobody. Zároveň majú vlastníci City Passu prednostný vstup do spomínaných atrakcií, čo znamená, že nemusia stáť v radoch. Takisto získajú zľavy v obchodných domoch Bloomingdale´s a v dvanástich reštauráciách. Platnosť Passu je 9 dní a jeho cena je pre dospelú osobu cca 79 dolárov a pre mládež 59 dolárov.

  CITY PASS


 NEW YORK PASS

New York Pass je lístok, ktorý vám umožní ušetriť pri vstupe do vyše 50-tich atrakcií v New Yorku, spomeňme niektoré – Empire State Building, Socha slobody, New York Skyride, Madame Tussaud´s, Guggenheimovo múzeum, Museum of Modern Art, New York Aquarium, Uncle Sam´s Hamilton Financial Tour, prípadne vyhliadka Top of the Rock. Týždenný lístok vám tak môže pomôcť ušetriť aj 340 či dokonca až 700 dolárov. Cena tohto Passu je približne 75 dolárov a v jeho cene aj 140 stranový sprievodca v angličtine, nemčine a španielčine, v ktorom nájdete otváracie hodiny atrakcií v New Yorku, mapy, ako sa dostať k atrakciám a reštauráciám. Takisto sa zbavíte dlhého čakania v radoch pred atrakciami, pretože s New York Passom máte prednostný vstup.

  NEW YORK PASS


Kúpiť si ich môžete na http://www.newyorkpass.com/prices.aspx

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *